בר מים מי עדן

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן

בר מים מי עדן

אתם מתים מצמא, ניגשים למזוג כוס מים מינראלים אך מגלים שהבקבוקים אזלו לגמרי,השעה המאוחרת מראה שהחנויות סגורות עכשיו, ומי הברז לא ממש קורצים לכם.

לא הגיע הזמן שתעברו לבר מים? בר מים מי עדן מספק לכם מים באיכות מעולה , בזמינות מקסימאלית ובעיצוב מושלם. תמיד נגיש, קר או חם ובמיקום האידיאלי עבורכם.

 

מי עדן - ללא פשרות

 

חברת מי עדן הינה מחלוצות חברות המים המינראלים בישראל, היא שואבת את מימיה הזכים ממעיין סוליקה שברמת הגולן. החברה מבוססת על עיקרון ייצור ללא מגע יד אדם. מי המעיין זורמים באופן ישיר על ידי צינור מיוחד למפעל החברה, ומערכות הסינון המילוי והפיקוק הן אוטומטיות. במפעל ישנה בקרה מתמדת על איכות המים כך שלא ישווקו מים מזוהמים ובכך עדיפים עלמי ברז בהם יש לעיתים זיהומים שלא מתגלים מייד.

 

בר מים מי עדן מצויד בגלוני מים גדולים של מים מינרלים בנפחים של 11 ליטר או 18.9 ליטר. הבר מספק לנוחיותכם מים חמים או קרים ללא צורך בהמתנה.

 

איזה בר מתאים לכם?

 

ישנם שתי צורות למתקן הברים: בר מים על גבי  שולחן או בר מים רצפתי שממוקם על רצפת החדר. כדאי להתאים את סוג הבר לגודל ולמרחב בו הוא אמור להתמקם.

בר מי עדן דיגיטאלי – עדן דיגיטאלית נותנת לכם את האפשרות לכוון את המים בדיוק לטמפרטורה המתאימה לכם ובכך גם למנוע סכנת כוויה מילדים.ישנה אפשרות לבר מים עם תא קירור קטן הצמוד אליו לשמירת כיבוד קר, חלב או מה שאתם צריכים לקפה שלכם. אופציה זו מתאימה מיוחד למשרדים קטנים בהם אין מקרר גדול וניתן להסתפק במקרר קטן.

 

שומרים שבת? בלעדי במי עדן

 

בר מי עדן שומר שבת – מכשיר מתוחכם אשר מונע חילול שבת בעת ביצוע פעולות חימום וקירור של המים המינרלים. לחיצה ארוכה על כפתור EXTRA HOT מעבירה את המכשיר למצב שבת כך שניתן לקבל מים קרים ע"י קירור עצמי של המכשיר ללא תלות בפעולת אדם כל 10 דקות.

הברים מגיעים במגוון עיצובים וצבעים מרהיבים להתאמה מלאה למטבח או למשרד שלכם.

 

תגיות:   מי עדן    בר מים    מים מינרלים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום בר מים - מים מינרלים

בר מים מי עדן
לא הגיע הזמן שתעברו לבר מים? בר מים מי עדן מספק לכם מים באיכות מעולה , בזמינות מקסימאלית ובעיצוב מושלם. תמיד נגיש, קר או חם ובמיקום האידיאלי עבורכם
מים מינרלים
מים מינרלים מאופיינים בטעם מיוחד ועשירים במינרלים חשובים לגוף, וכן ,בריאים יותר ממי ברז המכילים מתכות שונות , חומרים רעילים ממקורות אורגניים שונים, חלודה וחיידקים שונים
בר מים נביעות
בר מים נביעות כולל מגוון סוגים ועיצובים בר מעוצב במגוון צבעים בר עסקי כסוף, בר קומפקטי, בר קלאסי ובר קרמי בסגנון כפרי.
בר מים
אתם חוזרים קפואים ורטובים הביתה הדבר הראשון והמהיר ביותר שברצונכם לעשות זה לשתות משקה חם ובמיידי! לחילופין, אתם חוזרים מיוזעים ומתנשפים הגרון יבש והלשון נדבקת לחיך גם כאן מים קרים צלולים ואיכותיים ...
צור קשר