מסנני מים

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
הכול על מסנני מים ושלא יסננו אתכם.
 
מאז שאתם זוכרים את עצמכם תמיד סיננתם. בהתחלה זה היה חול אחר כך התפתח לסינון מבטים המשיך לסינון שיחות בלתי רצויות ועבר גם למים שלכם.
אם אתם שואלים מה יש לסנן במים תקראו טוב טוב את השורות הבאות.
מי הברז שאתם שותים התמימים למראה מכילים מתכות מסוכנות, חומרים מסרטנים , חלודה, אבנית וכלור
כבר לא ממש מתחשק להמשיך ללגום נכון? מסנני מים יעניקו לכם חווית שתייה אחרת לגמרי. בשיפור בטעם במראה ובבריאות.
היכן מתקינים מסנני מים?
ניתן להתקין מסנני מים בצנרת הראשית שמובילה לביתכם וכך, כל המים שיכנסו הביתה יהיו מסוננים. רווח נקי אגב לגופי חימום המים כגון דוד מים וקומקום חשמלי שהאבנית תיחסך מהם.
אם מספיק לכם רק ברז אחד עם מים מטוהרים תוכלו להתקין את מסנן המים תחת הכיור כשהפיה שלו יוצאת דרך השיש כמין ברזון קטן מעוצב להפליא ומשתלב היטב בנוף המטבח.
דרך נוספת לסנן את המים היא על ידי בר מים המתחבר אל מי הברז ומסנן אותם. בר מים מאפשר לכם ליהנות מיתרונות של מים חמים וקרים בלחיצת כפתור.
 
ישנם שלושה סוגים עיקריים של מסנני מים:
מסנן מכני : מסנן סינון גס יותר של לכלוך, חלודה ,חול ,מעופפים וכדומה. .  הוא מותקן על שעון המים המרכזי ומסנן את כל המים שזורמים לבית. למסנן זה שני חסרונות בולטים: הוא אינו מסנן את האבנית, כך שהמים שמתקבלים מכילים בדיוק את אותה רמת אבנית שהייתה קודם הסינון, והוא מקטין את זרם המים בעקבות לכלוך שמצטבר עליו.
את המסנן המכאני יש להחליף לעיתם תכופות יחסית
מסנן פחם: הפחם מסייע לשיפור טעם וריח המים וסופח אליו את הכלור. הוא מסנן את המים מחומרים אורגנים מזיקים שונים אך אינו משפיע על מינרלים ומתכות, ואינו מטהר את המים מחיידקים. חסרונו הבולט הוא בכך שהוא מהווה בית גידול לחיידקיים שמתרבים בו ודורש תחזוקה ביעילות גבוהה יחסית.
שיטת האוסמוזה ההפוכה – המשלבת בין שתי השיטות שהוזכרו מכילה גם סינון מכני וגם פחם פעיל. לאחר שהמים עברו את שלבי הסינון הראשוניים ה"גסים" יותר הם עוברים  דרך ממבראנה חצי חדירה – כמין רשת בעלת חורים זעירים ביותר . המסננת פועלת על עיקרון האוסמוזה ההפוכה ומשאירה "בחוץ" מזהמים שונים כגון מתכות, חיידקים, וכמקלים והמים המטוהרים זורמים פנימה.
חסרונה הבולט היא בכך שגורמת לצריכת מים גבוהה יותר ולכן גוררת עלויות גבוהות יותר.
תגיות:   מסנני מים    טיהור מים    חלודה    אבנית   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - טיהור מים

מסנני מים
הברז שאתם שותים התמימים למראה מכילים מתכות מסוכנות, חומרים מסרטנים , חלודה, אבנית וכלור כבר לא ממש מתחשק להמשיך ללגום נכון? מסנני מים יעניקו לכם חווית שתייה אחרת לגמרי.
מניעת אבנית
אתם מוזגים מים מהקומקום לכוס קפה של בוקר יחד עם המים צפים בנחת חתיכות לבנות גושיות הצצה חטופה לקומקום מגלה שהוא לגמרי לבן. כן זוהי האבנית.
למה לטהר מים?
בוודאי יצא לכם לשאול את עצמכם למה לטהר מים? מדינת ישראל מדינה מפותחת הדואגת לתווי תקן ובודקת את המים שלא ימצאו רעילים, אם כך למה להוציא כסף נוסף ולא מיותר בכלל עבור טיהור מים?
אוסמוזה
תהליך העברת הנוזלים לתאים וסינונם נעשה ע"י תהליך הנקרא אוסמוזה. הבסיסי של תהליך זה מבוסס על עקרון פיזיקאלי הנקרא דיפוזיה המתאר תהליך של מעבר חלקיקים מחומר בעל צפיפות גבוהה לחומר בעל צפיפות נמוכה
טיהור מים
יהור מים הינו תהליך שהמים עוברים כדי להתאים למטרה מסוימת: רפואה , חקלאות, תעשייה, כאשר רוב טיהור המים נעשה לשם צריכת מי שתייה. בתהליך הטיהור מוסרים חומרים מזיקים שונים: כימיקלים רעלים וחומרים מזהמים
חלודה במים
כדי לסנן חלודה מהמים ניתן להשתמש בשתי שיטות האחת להתקין מסנן מכני בצינור הראשי של המים המסננת תסנן את החלודה והמים שיזרמו לביתכם יהיו נקיים וצלולים...
אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה - תהליך האוסמוזה משמש אותנו רבות בחיי היום יום. בשיטת אוסמוזה הפוכה ניתן לייצר תרכיזים בתחום המזון, להפחית אלכוהול מיין, להתפיל מי ים ולבצע סינון איכותי המטהר את מי השתייה שלנו
צור קשר