מניעת אבנית

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
מניעת אבנית
אתם מוזגים מים מהקומקום לכוס קפה של בוקר יחד עם המים צפים בנחת חתיכות לבנות גושיות הצצה חטופה לקומקום מגלה שהוא לגמרי לבן.
כן זוהי האבנית היא נמצאת בקומקום בדוד המים, בברזים ובצינורות המים החמים המובילים לברזים, במכונת הכביסה ובכל מקום ריכוז של מים חמים.
 
אבנית בקפה זה לא נעים, אך האמת שנזקי האבנית רבים ובישראל מניעת אבנית במים מביאה תועלת רבה.
 
מניעת אבנית היוצרת מים ללא אבנית מספקים חווית ניקיון אחרת המים יותירו את העור חלק ואת השיער רך ונעים
מים מלאים באבנית נקראים מים קשים, וכך גם תראה תוצרת הכביסה שהים מפיקים  - קשים ואינם נעימים למגע. אם תהיתם לעצמכם כיצד הדוד שסיפק בעבר מים חמים תוך חצי שעה אינו מספק כעבור שעה וחצי את אותה דרגת חום של מים שימו אצבע מאשימה על הלבן הלבן הזה – האבנית.
נזקי האבנית מדגדגים לנו אפילו את הכיס – גופי חשמל המכוסים אבנית צורכים הרבה יותר חשמל מגופי חשמל נקיים. בנוסף האבנית יוצרת סתימות ולחץ על הצנרת ולנזקי צנרת יקרים.
 
מקור האבנית:
מקור האבנית היא מימי התהום. מי הגשם מחלחלים באדמה וסופחים לתוכם סידן ומינרלים בהתאם לסוג הקרקע
אדמת ישראל בורכה בכמויות נכבדות של סידן ומגנזיום המחלחלים למי התהום. אלו הופכים למים קשים ומייצרי אבנית.
מניעת אבנית  - כיצד?
קיימות שיטות שונות של מניעת אבנית:
1.      שיקוע מוקדם – הנשען על העיקרון שאבנית שכבר שקעה לא תשקע יותר שוב ולכן סביבה המים נקיים מאבנית. ישנם שני מכשירם שגורמים לשיקוע מוקדם:סלמנדר – מוצר המתחבר לצינור המים. כשהמים עוברים דרכו משתחרר חומר שגורם להתהוות "גרעין אבנית זאת אומרת שהאבנית ניבנת סביבו. דרך נוספת לשיקוע הוא תהליך בשם אלקטרוליזה – התהליך הוא חשמלי ונוצרת בו שקיעת אבנית בתוך תא לוכד.
גם המגנט עובד על עיקרון השיקוע וגורם לנגזרות האבנית להדבק זו לזו אך חסרונו הוא בכך שהוא שיעילותו המקסימאלית הנה למרחק של מטר אחד בלבד מהמגנט.
2.      ינוון המינרלים  - תהליך שבו גורמים לקלציום ולמגנזיום לצאת מהמצב היוני על ידי תהליך שבו מעשירים את המים באלקטרונים וכך לא נוצרת אבנית.
  
תגיות:   טיהור מים    אבנית    חלודה   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - טיהור מים

מסנני מים
הברז שאתם שותים התמימים למראה מכילים מתכות מסוכנות, חומרים מסרטנים , חלודה, אבנית וכלור כבר לא ממש מתחשק להמשיך ללגום נכון? מסנני מים יעניקו לכם חווית שתייה אחרת לגמרי.
מניעת אבנית
אתם מוזגים מים מהקומקום לכוס קפה של בוקר יחד עם המים צפים בנחת חתיכות לבנות גושיות הצצה חטופה לקומקום מגלה שהוא לגמרי לבן. כן זוהי האבנית.
למה לטהר מים?
בוודאי יצא לכם לשאול את עצמכם למה לטהר מים? מדינת ישראל מדינה מפותחת הדואגת לתווי תקן ובודקת את המים שלא ימצאו רעילים, אם כך למה להוציא כסף נוסף ולא מיותר בכלל עבור טיהור מים?
אוסמוזה
תהליך העברת הנוזלים לתאים וסינונם נעשה ע"י תהליך הנקרא אוסמוזה. הבסיסי של תהליך זה מבוסס על עקרון פיזיקאלי הנקרא דיפוזיה המתאר תהליך של מעבר חלקיקים מחומר בעל צפיפות גבוהה לחומר בעל צפיפות נמוכה
טיהור מים
יהור מים הינו תהליך שהמים עוברים כדי להתאים למטרה מסוימת: רפואה , חקלאות, תעשייה, כאשר רוב טיהור המים נעשה לשם צריכת מי שתייה. בתהליך הטיהור מוסרים חומרים מזיקים שונים: כימיקלים רעלים וחומרים מזהמים
חלודה במים
כדי לסנן חלודה מהמים ניתן להשתמש בשתי שיטות האחת להתקין מסנן מכני בצינור הראשי של המים המסננת תסנן את החלודה והמים שיזרמו לביתכם יהיו נקיים וצלולים...
אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה - תהליך האוסמוזה משמש אותנו רבות בחיי היום יום. בשיטת אוסמוזה הפוכה ניתן לייצר תרכיזים בתחום המזון, להפחית אלכוהול מיין, להתפיל מי ים ולבצע סינון איכותי המטהר את מי השתייה שלנו
צור קשר