מיני בר

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
מיני בר
תגידו שלום לכדי המים במקרר  ולהתראות לקומקום. קבלו אותו: מיני מים מעוצב המספק לכם מים חמים או קרים בלחיצת כפתור עם איכות וטעם של מים מעולים.אז אם גם אתם מצאתם את עצמכם שותים שוב ושוב שתייה מתוקה או מוגזת מלאה בחומרים מזיקים וקלוריות מיותרות לא בגלל פינוק אלא פשוט בגלל שטעמם של המים היה בלתי נסבל כדאי שתקראו טוב את השורות הבאות:
מיני בר מתחלק לשני סוגים :
מיני בר שממוקם סמוך למקור מים הוא ניזון ממי ברז ומסננן אותם. לאחר הסינון הוא יפיק לכם מים טהורים ללא מתכות חיידקים, וזיהומים אורגנים שונים. מים טעימים צלולים וללא ריח לוואי.
הסוג השני של המיני בר מוזן ע"י בקבוקי מים גדולים,. כך אתם שותים מים מינרלים היישר מן הטבע
מיני בר המוזן מבקבוקים זול יותר ממיני בר שמתחבר אל מי ברז וזאת בעקבות כך שהמערכת שלו פשוטה יותר, הוא תמיד יהיה בטוח לשימוש שכן, אינו תלוי במי ברז שלעיתים נגועים בזיהומים קשים.
החיסרון המרכזי שבו  - התלות בהזמנת בקבוקי מים . מלבד שזו מטלה נוספת שצריך לזכור לבצע בתוך אין סוף המטלות ,היא גם נוגסת לנו בתקציב החודשי.בנוסף, מחקרים הראו שמים העומדים זמן רב בתוך מיכלי פלסטיק (בייחוד בשמש) ניזוקים מחומר שהפלסטיק משחרר היישר למי השתייה.
בבר המוזן ממי ברז לעומת זאת יש אספקה של מים שוטפת והמים לא "עומדים" וכך לא סופגים חומרי פלסטיק רעילים וכן לא מהווים כר פורה להתהוות חיידקים במקרה של חוסר שימוש, הוא נוח לשימוש באמצעות לוח הבקרה שלו ואינו כרוך בהחלפת בקבוקים
כיצד לבחור מיני בר?
בשלב ראשון העריכו את הסביבה בה אתם רוצים להעמיד את המיני בר: האם ישנו שיש רחב? האם יש יותר מקום על הרצפה? תוכלו לבחור בין מיני בר עומד או מיני בר שולחני לפי מה שמתאים לכם.
עד כמה חשוב לכם העיצוב? כיום מיני בר הוא לא רק מוצר איכות במטבח או במשרד. שלל העיצובים והצבעים הופכים אותו לפריט עיצובי יפהפה בסביבה בה אנו בוחרים לשים אותו. עיצוב המיני בר משפיע ישירות על מחירו. ככל שהוא מעוצב ומדוגם יותר, מחירו עולה בהתאם.
תגיות:   מיני בר    מטהרי מים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - מתקני מים

מטהרי מים אלקטרה
חושבים לקנות בר מים? לאלקטרה יש מה להציע לכם. אלקטרה מובילה בתחום טיהור המים על ידי ברים. תוכלו למצוא ברים בעיצובים וצבעים מרהיבים, מקצועיות, איכות מים ללא פשרות כשהכול מלווה בשירות אדיב במיוחד
מיני בר
תגידו שלום לכדי המים במקרר ולהתראות לקומקום. קבלו אותו: מיני מים מעוצב המספק לכם מים חמים או קרים בלחיצת כפתור עם איכות וטעם של מים מעולים
מטהרי מים תת כיוריים
מטהרי מים תת כיוריים יסננו לכם את המים ויזרימו לכם לכוס מים צלולים ללא כלור, חלודה, מתכות שונות, חיידקים וחומרים מזיקים ממקורות אורגניים שונים שחלחלו למי התהום.
מטהרי מים ביתיים
בין שלל ההוצאות השוטפות אותנו מידי חודש אנחנו ממש לא מחפשים על מה להוציא כסף נוסף אם כך, מדוע להשקיע בתחום זה של מטהרי מים ביתיים?
מטהרי מים
נשבר לכם הגב מסחיבת בקבוקי מים מינראליים?רוצים לשתות מים נקיים, צלולים וללא טעם לוואי? הכול על מה שייתן לכם פתרון מושלם: מטהרי מים
מטהר מים תמי 4
חושבים על טיהור מים? תמי 4 עם נסיון של מעל 40 שנה בתחום נותנת לכם תחת קורת גג אחת מגוון עצום של מוצרים המתאימים לכל צורך ומטרה ומותאמים לכל כיס.
בר מים קנדי
בר מים קנדי הינו בר קומפקטי ונוח לשימוש. הבר עובד על עיקרון סינון המים בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד. תוכלו להציב אותו, בבית, במשרד, ובכל חדר אחר שתרצו.הוא אינו דורש התקנה ומשמש למים חמים או קרים
בר מים ווירפול
לתחום החברות המובילות בשיווק ברי המים נכנסה לאחרונה אחת החברות הגדולות בעולם בתחום שיווק מוצרי חשמל ביתיים: חברת "ווירפול" האמריקאית.
צור קשר