מים מינרלים

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
מים מינרלים
 
תעצמו את העניים, ראו בדמיונכם נביעה זכה מבעבעת בצלילות בין סלעים לבנבנים וצמחייה ירוקה פתחו את הפה ותנו למי הנביעה הקרירים לשטוף אותו.פקחו את העניים. זה לא חלום. היום חברות המים המינרלים מביאות לבתינו מים היישר ממקורם בטבע. הם נארזים בבקבוקים ללא מגע יד אדם מבלי להוסיף או לגרוע מהם דבר.
 
מים מינרלים מאופיינים בטעם מיוחד ועשירים במינרלים חשובים לגוף, וכן ,בריאים יותר ממי ברז המכילים מתכות שונות , חומרים רעילים ממקורות אורגניים שונים, חלודה וחיידקים שונים
 
ישנם תנאים מסוימים שהמים צרכים לעמוד בהם כדי להיקרא "מים מינרלים"
 
מים מינרלים חייבים להישאר בגבולות התנודות הטבעיות במאפיינים כגון הרכב וטמפרטורה.
מים מינראליים טבעיים אסור שיעברו כל טיפול של הוספת חומרים למים. המים הם בדיוק אותם מים מהטבע מבלי להוסיף או לגרוע דבר יחד עם תנאי זהירות שנלקחים על מנת למנוע כל זיהום אפשרי .
המילוי מתרחש היישר מתוך מקור המים ללא תחנת ביניים
שימו לב לא כל בקבוק מים שאתם רואים בסופר זהו מים מינרלים ישנם חברות שממלאות בבקבוקים  מי ברז מטוהרים או מסוניים .
 
מים מינרלים ובריאות
 
המים הינו המרכיב העיקרי בגוף האדם ויש לו תפקידים חשובים ביתר במערכת הגוף:וויסות טמפרטורת הגוף, הובלת חומרי הזנה וחמצן לאברי הגוף ,מסייעים בעיכול המזון, משתתפים בתהליכי הגדילה ועוד.
בדיוק כמו שאנו דואגים לתזונה נכונה ולפעילות גופנית עלינו גם לדאוג לספק לגופינו מים איכותיים.
האם אתם מוצאים את עצמכם שותי שוב ושוב משקאות קלים עתירי קלוריות וסוכר? אולי מי הברז פשוט לא טעימים לכם? שינוי בהרגלי השתייה צריך להיות מלווה בתמיכה של תחליף טוב ונגיש.
 
מים מינרלים ניתן בקלות לצרוך על ידי בקבוק קטן שנמצא תמיד בתיק או לחילופין על ידי בר מים המספק בלחיצת כפתור מים חמים או קרים באיכות שרק מים מינרלים יכולים לספק.
 
את הבקבוקים מומלץ לאחסן במקום מוצל וקריר, שיפה ממושכת לשמש עלולה לגרום לבקבוק הפלסטיק לפלוט חומרים רעילים למים. כמו כן לא מומלץ לרכוש בקבוקי מים מינרלים בתחנות דלק בצד הכביש, שכן המים סופגים את רעלי הדלק מסביבה זו.
תגיות:   מים מינרלים    בר מים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום בר מים - מים מינרלים

בר מים מי עדן
לא הגיע הזמן שתעברו לבר מים? בר מים מי עדן מספק לכם מים באיכות מעולה , בזמינות מקסימאלית ובעיצוב מושלם. תמיד נגיש, קר או חם ובמיקום האידיאלי עבורכם
מים מינרלים
מים מינרלים מאופיינים בטעם מיוחד ועשירים במינרלים חשובים לגוף, וכן ,בריאים יותר ממי ברז המכילים מתכות שונות , חומרים רעילים ממקורות אורגניים שונים, חלודה וחיידקים שונים
בר מים נביעות
בר מים נביעות כולל מגוון סוגים ועיצובים בר מעוצב במגוון צבעים בר עסקי כסוף, בר קומפקטי, בר קלאסי ובר קרמי בסגנון כפרי.
בר מים
אתם חוזרים קפואים ורטובים הביתה הדבר הראשון והמהיר ביותר שברצונכם לעשות זה לשתות משקה חם ובמיידי! לחילופין, אתם חוזרים מיוזעים ומתנשפים הגרון יבש והלשון נדבקת לחיך גם כאן מים קרים צלולים ואיכותיים ...
צור קשר