מטהרי מים ביתיים

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
מטהרי מים ביתיים
איכות מי הברז בישראל אינה גבוהה, המים מכילים מתכות רעילות חיידקים וחומרים מסרטנים שונים. באזורים מסוימים צבע המים עכור ורחוק מלהיות צלול.בעקבות כך משפחות רבות שאינם מתפשרות על איכות אך חסים על גבם מנשיאת גלוני מים מינראליים עוברים יותר ויותר לשימוש במטהרי מים ביתיים
 
השימוש במטהרי מים ביתיים מותאמים לפי דרישות ורצונות הלקוח.
מספיק לכם ברז אחד עם מערכת  טיהור? השתמשו במסנן מים  נקודתי המותקן לברז שבחרתם.
אם ברצונכם ליהנות ממים מטוהרים בכל הבית  השתמשו במערכת טיהור מים ראשית המסננת את כל המים לבית. כך תיהנו ממים זכים במקלחת, במכונת כביסה ולשאר הצרכים השונים.
סוג נוסף של מטהרי מים ביתיים הוא על ידי בר  מים שיזמן לכם מים צלולים ובריאים אגב הוספת  אובייקט עיצובי ועדכני במטבח.
 
למה זה חשוב?
בין שלל ההוצאות השוטפות אותנו מידי חודש אנחנו ממש לא מחפשים על מה להוציא כסף נוסף
אם כך, מדוע להשקיע  בתחום זה של מטהרי מים ביתיים?
כוס המים הפשוטה לכאורה שמלאנו מהברז ניראה חיצונית בדיוק כמו כוס המים שמזגנו מברז שעליו מטהר מים.
אולם,זה רק נראה. בתוך מי הברז חבויים בגודל מיקרוסקופי חומרים שאינם בריאים לגוף כלל.  זה כולל חיידקים שונים, מתכות רעילות וחומרים מזיקים ממקורות אורגניים שונים.
רוצים להכניס את כל זה לגוף? לא ממש. מטהרי מים ביתיים יסננו לכם את המים לרמה של מים בריאים מבלי לפגוע באיכות המינרלים שלהם.         
אם נמאס לכם לראות את קומקום המים מתמלא פעם אחר פעם באבנית גם לכך מטהר מים באיכות טובה ייתן פתרון מצוין. כדאי לדעת שגופי חימום ללא אבנית צורכים פחות חשמל ועובדים ביעילות גבוהה יותר.
 
בריאות וחיסכון כספי
מטהרי מים ביתיים חוסכים לכם כסף לעומת שימוש בבקבוקי מים מינראלים ואף בריאים יותר. מים ששוהים בתוך בקבוק פלסטיק זמן רב, סופגים לתוכם חומרים רעילים מהפלסטיק של הבקבוק. בנוסף לכך מים "ששוכבים" מהווים כר נרחב להתרבות חיידקים. במטהר המים שמותקן בברז המים תמיד זורמים ולא נוצר בית גידול לחיידקים וזיהומים שונים.
תגיות:   מטהרי מים    מטהרי מים ביתיים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - מתקני מים

מטהרי מים אלקטרה
חושבים לקנות בר מים? לאלקטרה יש מה להציע לכם. אלקטרה מובילה בתחום טיהור המים על ידי ברים. תוכלו למצוא ברים בעיצובים וצבעים מרהיבים, מקצועיות, איכות מים ללא פשרות כשהכול מלווה בשירות אדיב במיוחד
מיני בר
תגידו שלום לכדי המים במקרר ולהתראות לקומקום. קבלו אותו: מיני מים מעוצב המספק לכם מים חמים או קרים בלחיצת כפתור עם איכות וטעם של מים מעולים
מטהרי מים תת כיוריים
מטהרי מים תת כיוריים יסננו לכם את המים ויזרימו לכם לכוס מים צלולים ללא כלור, חלודה, מתכות שונות, חיידקים וחומרים מזיקים ממקורות אורגניים שונים שחלחלו למי התהום.
מטהרי מים ביתיים
בין שלל ההוצאות השוטפות אותנו מידי חודש אנחנו ממש לא מחפשים על מה להוציא כסף נוסף אם כך, מדוע להשקיע בתחום זה של מטהרי מים ביתיים?
מטהרי מים
נשבר לכם הגב מסחיבת בקבוקי מים מינראליים?רוצים לשתות מים נקיים, צלולים וללא טעם לוואי? הכול על מה שייתן לכם פתרון מושלם: מטהרי מים
מטהר מים תמי 4
חושבים על טיהור מים? תמי 4 עם נסיון של מעל 40 שנה בתחום נותנת לכם תחת קורת גג אחת מגוון עצום של מוצרים המתאימים לכל צורך ומטרה ומותאמים לכל כיס.
בר מים קנדי
בר מים קנדי הינו בר קומפקטי ונוח לשימוש. הבר עובד על עיקרון סינון המים בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד. תוכלו להציב אותו, בבית, במשרד, ובכל חדר אחר שתרצו.הוא אינו דורש התקנה ומשמש למים חמים או קרים
בר מים ווירפול
לתחום החברות המובילות בשיווק ברי המים נכנסה לאחרונה אחת החברות הגדולות בעולם בתחום שיווק מוצרי חשמל ביתיים: חברת "ווירפול" האמריקאית.
צור קשר