למה לטהר מים?

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
למה לטהר מים?
בוודאי יצא לכם לשאול את עצמכם למה לטהר מים? מדינת ישראל מדינה מפותחת הדואגת לתווי תקן ובודקת את המים שלא ימצאו רעילים, אם כך למה להוציא כסף נוסף ולא מיותר בכלל עבור טיהור מים?
 
כמה עובדות על המים בישראל:
 
מים קשים
המים בישראל נחשבים ל"מים קשים"  זאת בעקבות כך שהאדמה אליה המים מחלחלים ספוגה בכמות גבוהה יחסית של סידן ומגנזיום. חומרים אלו מחלחלים למי התהום. המים הקשים מייצרים אבנית בכמות גבוהה ופוגעים בטעם המים החמים ובאיכותם פוגעים  ביעילות מכשירי החשמל שצורכים מים חמים ולצריכת חשמל גבוהה.
 
בריאות המים
על אף  מבחנו איכות  שמי הברז עוברים עד שהם מגיעים אלינו  הראו בדיקות שונות שנעשו על איכות המים מטעם משרד הבריאות חריגה בכמות המותרת של מתכות מסוג עופרת וברזל . מתוך כ 600 הדגימות אשר נאספו מבתים פרטיים רמת הברזל הייתה גבוהה ב – 1.2 מהתקן ורמת העופרת עברה ב  1.03 אחוזים את הרף המותר.
עודף מתכות אלו בגוף מסוכנות ופוגעות במערכות רבות כגון בעיות בקיבה במעיים סרטן ועוד.
במי ברז יש לעיתים ריח וטעם לוואי , והם לא ממש צלולים.
בעקבות הדברים הנ"ל יותר ויותר אנשים כבר לא שואלים את השאלה למה לטהר מים? אלא הם פשוט פונים לאחת החברות ומזמינים מערכת לטיהור מים.
מים שעברו טיהור נקיים ממתכות שונות, חיידקים, חומרים מסוכנים ממקור אורגני, חלודה ואבנית.
הם טעימים יותר נראים טוב יותר ובריאים כמובן הרבה יותר.
 
למה לטהר מים ולא לצרוך בקבוקים של מים מינרלים?
 
מלבד המחיר , שבהתקנת מטהר מים הוא חד פעמי לעומת הוצאה שוטפת של מים מינרלים ,בטיהור מים הנוחות היא מקסימאלית : אין צורך לסחוב בקבוקים כבדים או לזכור להתקשר להזמין,ואם הבית שלכם לא ממש גדול בוודאי תעדיפו מערכת טיהור מים שאינה תופסת מקום לעומת בקבוקים שכן.
סיבה נוספת חשובה אף היא היא שמירה על איכות הסביבה . השימוש בבקבוקי פלסטיק רבים מזיק מאוד לאיכות הסביבה לעומת מטהרי מים.
בריאות – מים עומדים הם כר פורה לחיידקים שמתהווים בו. בבקבוקי מים  שלא בשימוש (לדוגמא שמשולבים במיני בר) מפתחים חיידקים בתוכם ואף סופגים חומרים רעילים מהפלסטיק של הבקבוק אם הם מצויים שם לאורך זמן.
 
אז למה לטהר מים? כי המחיר הנוחות והבריאות חשובה לכם.
 
תגיות:   טיהור מים    מטהרי מים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - טיהור מים

מסנני מים
הברז שאתם שותים התמימים למראה מכילים מתכות מסוכנות, חומרים מסרטנים , חלודה, אבנית וכלור כבר לא ממש מתחשק להמשיך ללגום נכון? מסנני מים יעניקו לכם חווית שתייה אחרת לגמרי.
מניעת אבנית
אתם מוזגים מים מהקומקום לכוס קפה של בוקר יחד עם המים צפים בנחת חתיכות לבנות גושיות הצצה חטופה לקומקום מגלה שהוא לגמרי לבן. כן זוהי האבנית.
למה לטהר מים?
בוודאי יצא לכם לשאול את עצמכם למה לטהר מים? מדינת ישראל מדינה מפותחת הדואגת לתווי תקן ובודקת את המים שלא ימצאו רעילים, אם כך למה להוציא כסף נוסף ולא מיותר בכלל עבור טיהור מים?
אוסמוזה
תהליך העברת הנוזלים לתאים וסינונם נעשה ע"י תהליך הנקרא אוסמוזה. הבסיסי של תהליך זה מבוסס על עקרון פיזיקאלי הנקרא דיפוזיה המתאר תהליך של מעבר חלקיקים מחומר בעל צפיפות גבוהה לחומר בעל צפיפות נמוכה
טיהור מים
יהור מים הינו תהליך שהמים עוברים כדי להתאים למטרה מסוימת: רפואה , חקלאות, תעשייה, כאשר רוב טיהור המים נעשה לשם צריכת מי שתייה. בתהליך הטיהור מוסרים חומרים מזיקים שונים: כימיקלים רעלים וחומרים מזהמים
חלודה במים
כדי לסנן חלודה מהמים ניתן להשתמש בשתי שיטות האחת להתקין מסנן מכני בצינור הראשי של המים המסננת תסנן את החלודה והמים שיזרמו לביתכם יהיו נקיים וצלולים...
אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה - תהליך האוסמוזה משמש אותנו רבות בחיי היום יום. בשיטת אוסמוזה הפוכה ניתן לייצר תרכיזים בתחום המזון, להפחית אלכוהול מיין, להתפיל מי ים ולבצע סינון איכותי המטהר את מי השתייה שלנו
צור קשר