חלודה במים

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 
חלודה במים
כמה פעמים כבר קרה לך שחזרת אחרי חופשה הביתה פתחת את הברז וזרמו ממנו בששון מים בצבע... חום כתמתם ? כן , לא טעית בטעם. זה לא רק מרגיש חלודה זה באמת.
את תופעת חלודה במים אנו פוגשים בעיקר לאחר שהמים שהו הרבה זמן בצנרת ללא תחלופה וזרימת מים, היא נפוצה יותר בצנרות ישנות אך לא רק.
חלקיקי חלודה קטינים ובלתי נראים קיימים במי הברז שלנו. האם זה מסוכן או אינו מזיק כלל?
 
החלודה:
 
החלודה מופיעה על משטחים מברזל החשופים למים ולחמצן.היא אינה מתרחשת בבת אחת כי אם בהדרגה ובאיטיות, היא יוצרת תחמוצת שפוגעת בחוזק הברזל ובכך היא פוגעת בחוסנו.
חלודה במים נוצרת בצינורות המים.
ההמלצה במקרה של שינוי בצבע המים היא לתת למים לזרום בחופשיות עד שצבע המים הופך שקוף.
במידה ותופעת המים העכורים מופיעה שוב ושוב בביתכם ולאו דווקא אחרי עמידה מושכת של מים ייתכן מאוד שיש בלאי רציני בצנרת והגיע הזמן להחליף אותה. מתלבטים? בצעו ניסוי קטן טלו מעט מים ממי הברז ושפכו על דף לבן. במידה ויש חלודה במים תוכלו להבחין בגוון חום אדמדם חלש שצובע את הדף.
חלקיקי חלודה בלתי נראים שהם בתווך התקן המותר עפ"י תו התקנים אינם מסוכנים אך  הם משפיעים בברור על טעם המים.
כיום יותר ויותר אנשים המחפשים איכות וטעם במים עוברים לשיטות שונות של מטהרי מים על מנת לא לשתות חלודה במים או מתכות שונות חיידקים ואבנית שפוגעות בטעם ובריאות המים.
 
כיצד ניתן לסנן חלודה מהמים?
 
כדי לסנן חלודה מהמים ניתן להשתמש בשתי שיטות האחת להתקין מסנן מכני בצינור הראשי של המים המסננת תסנן את החלודה והמים שיזרמו לביתכם יהיו נקיים וצלולים.
השנייה היא להתקין סנן העובד בשיטת האוסמוזה ההפוכה אשר יתרונו ברמת סינון גבוהה יותר בסינון  חומרים מזיקים וחיידקים  בתוך המים.
שימו לב טיהור מים בשיטת הפחם בלבד יעזור אולי לשיפור טעם המים אך לא יפתור לכם כלל את בעיית החלודה במים כי הוא אינו ממיס ומשפיע על מתכות, ולכן חלודה במים נשארת גם לאחר פעולתו.
תגיות:   טיהור מים    חלודה    חלודה במים   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - טיהור מים

מסנני מים
הברז שאתם שותים התמימים למראה מכילים מתכות מסוכנות, חומרים מסרטנים , חלודה, אבנית וכלור כבר לא ממש מתחשק להמשיך ללגום נכון? מסנני מים יעניקו לכם חווית שתייה אחרת לגמרי.
מניעת אבנית
אתם מוזגים מים מהקומקום לכוס קפה של בוקר יחד עם המים צפים בנחת חתיכות לבנות גושיות הצצה חטופה לקומקום מגלה שהוא לגמרי לבן. כן זוהי האבנית.
למה לטהר מים?
בוודאי יצא לכם לשאול את עצמכם למה לטהר מים? מדינת ישראל מדינה מפותחת הדואגת לתווי תקן ובודקת את המים שלא ימצאו רעילים, אם כך למה להוציא כסף נוסף ולא מיותר בכלל עבור טיהור מים?
אוסמוזה
תהליך העברת הנוזלים לתאים וסינונם נעשה ע"י תהליך הנקרא אוסמוזה. הבסיסי של תהליך זה מבוסס על עקרון פיזיקאלי הנקרא דיפוזיה המתאר תהליך של מעבר חלקיקים מחומר בעל צפיפות גבוהה לחומר בעל צפיפות נמוכה
טיהור מים
יהור מים הינו תהליך שהמים עוברים כדי להתאים למטרה מסוימת: רפואה , חקלאות, תעשייה, כאשר רוב טיהור המים נעשה לשם צריכת מי שתייה. בתהליך הטיהור מוסרים חומרים מזיקים שונים: כימיקלים רעלים וחומרים מזהמים
חלודה במים
כדי לסנן חלודה מהמים ניתן להשתמש בשתי שיטות האחת להתקין מסנן מכני בצינור הראשי של המים המסננת תסנן את החלודה והמים שיזרמו לביתכם יהיו נקיים וצלולים...
אוסמוזה הפוכה
אוסמוזה הפוכה - תהליך האוסמוזה משמש אותנו רבות בחיי היום יום. בשיטת אוסמוזה הפוכה ניתן לייצר תרכיזים בתחום המזון, להפחית אלכוהול מיין, להתפיל מי ים ולבצע סינון איכותי המטהר את מי השתייה שלנו
צור קשר