בר מים קנדי

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
בר מים קנדי
בר מים קנדי  הינו בר קומפקטי ונוח לשימוש. הבר עובד על עיקרון סינון המים בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד. תוכלו להציב אותו, בבית, במשרד, ובכל חדר אחר שתרצו.הוא אינו דורש התקנה ומשמש למים חמים או קרים
 
בר מים קנדי - סינון מים איכותי יותר
סינון המים בבר פועל באמצעות טכנולוגיה אנגלית מתקדמת המאושרת על ידי ה – NSF  מכון אמריקאי מחמיר . לפילטר המסנן את המים יש 5 שלבי סינון המאפשרים סינון מקסימאלי למים נקיים טעימים ובריאים יותר.
אם נבחן את ערך הכלור לדוגמא נגלה שבר מים קנדי הסיר מהמים בתהליך הסינון כ 80 % מהכלור!
תהליך הסינון אינו פוגע בזרימה המהירה של המים טכנולוגיה מיוחדת מאפשרת למסנני המים לסנן ולהרתיח בו זמנית ומאפשרת למשתמש ליהנות ממים חמים ללא המתנה לסינון.
לבר קנדי תצוגת LCD להחלפת מכסה נשלף ומסנן למילוי מים ללא טפטופים ונזילות
מתי צריך להחליף מסנן?
הפילטר מסנן במשך חודש שלם ומפיק מים צלולים טעימים ובריאים. לאחר חודש יש להחליף למסנן חדש.  כמו כן לאחר 100 ליטר מים מסוננים יש להחליף למסנן חדש. זאת אומרת לאחר חודש או לאחר 100 ליטר של סינון מים (המוקדם מבניהם )יש להחליף מסנן.
 
בר מים קנדי – יותר בריאות
בר מים קנדי מעניק למים סינון מתקדם ומותיר אותם ללא שכבה שומנית מהחלק העליון של המשקה, ללא מרכיבים מזהמים ,וללא טעם וריח של כלור. המסנן מותיר מאחור גם סוגי מתכות שונות כגון עופרת ואלומיניום וחומרי הדברה שונים שחדרו למים.
מים לאחר סינון שלבר מים קנדי בריאים יותר מבי ברז שהורתחו מכיוון שבתהליך ההרתחה אומנם החיידקים מתים אך חומרים אחרים כגון מתכות שונות לא נעלמים כלל.
חסכון בכסף
מים מטוהרים ובריאים בבר מים קנדי עולים רק כשלושים אגורות לליטר! אתם נהנים ממים איכותיים ללא הוצאות שוטפות על בקבוקי מים מינראליים וללא זיהום אוויר שהפלסטיק גורם

המסננים מאושרים על-ידי מכון התקנים הישראלי. ומאושרים בארה"ב על-ידי ה- FDA האמריקאי שם הם מייוצרים ובאירופה אושר בר מים קנדי  לשימוש בלמעלה מ 20-מדינות (NSF)

על הבר ישנה אחריות מלאה למשך שנה


תגיות:   בר מים    קנדי   

מבצעים שונים של מטהרי מים

לרכישת תמי4 במבצע באתר - לחץ כאן
 

מאמרים נוספים בתחום מטהרי מים - מתקני מים

מטהרי מים אלקטרה
חושבים לקנות בר מים? לאלקטרה יש מה להציע לכם. אלקטרה מובילה בתחום טיהור המים על ידי ברים. תוכלו למצוא ברים בעיצובים וצבעים מרהיבים, מקצועיות, איכות מים ללא פשרות כשהכול מלווה בשירות אדיב במיוחד
מיני בר
תגידו שלום לכדי המים במקרר ולהתראות לקומקום. קבלו אותו: מיני מים מעוצב המספק לכם מים חמים או קרים בלחיצת כפתור עם איכות וטעם של מים מעולים
מטהרי מים תת כיוריים
מטהרי מים תת כיוריים יסננו לכם את המים ויזרימו לכם לכוס מים צלולים ללא כלור, חלודה, מתכות שונות, חיידקים וחומרים מזיקים ממקורות אורגניים שונים שחלחלו למי התהום.
מטהרי מים ביתיים
בין שלל ההוצאות השוטפות אותנו מידי חודש אנחנו ממש לא מחפשים על מה להוציא כסף נוסף אם כך, מדוע להשקיע בתחום זה של מטהרי מים ביתיים?
מטהרי מים
נשבר לכם הגב מסחיבת בקבוקי מים מינראליים?רוצים לשתות מים נקיים, צלולים וללא טעם לוואי? הכול על מה שייתן לכם פתרון מושלם: מטהרי מים
מטהר מים תמי 4
חושבים על טיהור מים? תמי 4 עם נסיון של מעל 40 שנה בתחום נותנת לכם תחת קורת גג אחת מגוון עצום של מוצרים המתאימים לכל צורך ומטרה ומותאמים לכל כיס.
בר מים קנדי
בר מים קנדי הינו בר קומפקטי ונוח לשימוש. הבר עובד על עיקרון סינון המים בטכנולוגיה מתקדמת במיוחד. תוכלו להציב אותו, בבית, במשרד, ובכל חדר אחר שתרצו.הוא אינו דורש התקנה ומשמש למים חמים או קרים
בר מים ווירפול
לתחום החברות המובילות בשיווק ברי המים נכנסה לאחרונה אחת החברות הגדולות בעולם בתחום שיווק מוצרי חשמל ביתיים: חברת "ווירפול" האמריקאית.
צור קשר